Osiągnij ideał z rzęsami w kępkach DIY Eyelash Extensions od Nanolash!

Autor: Monika Wydra


zestaw startowy do przedłużania rzęs

Rzęsy z natury są drobnymi, delikatnymi włoskami, które spełniają nie tylko funkcję estetyczną, ale także ochronną dla naszych oczu. Panie jednak skupiają się na tym, by stanowiły one niekwestionowany i wyrazisty element ich wizerunku. Okazuje się, że kępki DIY Lash Extensions mogą w tym pomóc!

Dlaczego rzęsy są tak ważne dla każdej kobiety?

Nie da się ukryć, że każda kobieta przykłada ogromną uwagę do swoich rzęs. Panie często stosują różne odżywki, olejki, a także szereg innych kosmetyków. Chcą, by ich włoski stały się bardziej wyraziste, a także gęste. Jednym słowem – rzęsy mają być po prostu widoczne.

Niestety, naturalne włoski mają to do siebie, że są słabe, wypadają, a w ich miejsce odrastają nowe. W efekcie, rzęsy nigdy nie będą tak gęste i tak widoczne, jak w momencie, kiedy panie zdecydują się na ich przedłużenie.

Trwałe przedłużanie rzęs u kosmetyczki jest wyjątkowo popularnym zabiegiem. Jednocześnie warto zaznaczyć, że po kilku miesiącach ciągłej stylizacji, naturalne rzęsy staną się jeszcze słabsze. Co gorsza, mogą nawet zacząć wypadać i się łamać.

Rozwiązaniem stają się kępki DIY Lash Extensions od Nanolash. Dzięki nim panie mogą samodzielnie, w domu wykonać estetyczną stylizację, która nie obciąży naturalnych rzęs.

Kępki DIY Eyelash Extensions zostały zaprojektowane w taki sposób, by precyzyjnie imitowały włoski, a także pięknie się z nimi komponowały. Nawet panie, które wcześniej nie przedłużały rzęs samodzielnie, będą mogły wykonać taką aplikację w zaledwie 10 minut.

zestaw startowy do przedłużania rzęs

Kępki DIY Lash Extensions – trwałe kępki do samodzielnego przedłużania rzęs

Kępki DIY Lash Extensions to kępki do samodzielnej aplikacji w domu. Oznacza to, że panie nie muszą już rezerwować wizyty u kosmetyczki. Nie muszą także liczyć się z wysokimi kosztami wykonanej stylizacji.

Gotowe kępki rzęs do samodzielnej aplikacji występują w opakowaniu w ilości 36 sztuk, podzielonych na 3 rozmiary: 10, 12 i 14 mm. Dostępne są w 8 różnych modelach. Sztucznych rzęs do domowej aplikacji nie trzeba ściągać do snu. Na jedną aplikację zużywa się średnio 4-5 kępek. Oznacza to, że jedno opakowanie jest wyjątkowo ekonomiczne i wystarczy na wykonanie około 4 aplikacji.

W sprzedaży dostępny jest także zestaw do przedłużania rzęs w domu. Oprócz kępek znajdują się w nim także akcesoria do wykonania aplikacji. Wśród nich można wymienić:

  • bonder Nanolash;
  • sealer Nanolash;
  • remover Nanolash;
  • pęsetę do rzęs wykonaną ze stali nierdzewnej.

Preparaty służą do mocowania kępek, ich zdejmowania, a także usuwania lepkiej warstwy. Mają one pojemność 5 ml, dzięki czemu wystarczą na długi czas.

zestaw startowy do przedłużania rzęs

Samodzielne przedłużanie rzęs z kępkami DIY Lash Extensions od Nanolash

Samodzielne przedłużenie rzęs sprowadza się do 4 kroków. Wystarczy nanieść cienką warstwę bondera na całość rzęs. Specjalny klej uzyskuje pełną lepkość w około 30-60 sekund. W tym czasie panie mogą wybrać pojedyncze kępki, które chcą wykorzystać do stylizacji.

Kolejnym krokiem jest przymocowanie kępek do samodzielnej aplikacji. Producent zaleca, by robić to o spodu naturalnych rzęs, zachowując około 1 mm odstępu od linii wodnej. Kępkę wystarczy delikatnie docisnąć i na koniec nałożyć sealer, aby usunąć lepką warstwę.

zestaw startowy do przedłużania rzęs

Cała aplikacja kępek DIY Eyelash Extensions zajmie nie więcej niż około 10 minut.

Kępki DIY Lash Extensions do przedłużania rzęs w domu – czy warto się na nie zdecydować?

Kępki DIY Eyelash Extensions to produkt, z którego powinna być zadowolona każda kobieta. Wykonanie samodzielnej aplikacji rzęs w domu jest wyjątkowo proste. Co więcej, kępki powinny utrzymać się przez co najmniej 5 dni.

Warto zauważyć, że panie mogą dowolnie manewrować kępkami, aż do osiągnięcia pożądanych rezultatów. Są to idealne rzęsy na ślub, na co dzień, a także na sesje zdjęciowe wykonywane spontanicznie.