Pielęgnacja i stylizacja brwi w jednym? Tak działa Nanobrow Lamination Gel

Autor: Monika Wydra


Podoba Ci się efekt jak po laminacji brwi? Lubisz, kiedy Twój łuk brwiowy jest starannie ułożony, uczesany i precyzyjnie wystylizowany? Nanobrow Lamination Gel pomoże uzyskać efekt idealnie ułożonych, starannie zaczesanych brwi, oraz utrwali je na cały dzień. W dodatku je odżywi! Dowiedz się, dlaczego jeszcze jest kosmetykiem idealnym!

żel do brwi nanobrow kolory

Nanobrow Lamination Gel – czym jest i jak działa?

Żel do brwi Nanobrow to wyjątkowy kosmetyk koloryzujący, który wyglądem przypomina tusz do rzęs, jednak ma mniejszą i o wiele bardziej precyzyjną spiralkę. Tak doskonałą, silikonowa szczoteczką uda się każda stylizacja brwi! Żel Nanobrow jest doskonały do czesania, układania i nadawania koloru. Żelowa, przyjemna konsystencja zastyga na brwiach i doskonale utrwala oraz modeluje włoski, nie sklejając ich. Nanobrow Lamination Gel może być używany samodzielnie oraz jako fixer do makijażu brwi wykonanego innymi kosmetykami: utrwali efekt i wyeksponuje włoski, nadając im koloru i subtelnej objętości. Dzięki niemu z łatwością uzyskasz efekt ładnie ułożonych, utrwalonych i naturalnie wyglądających brwi. Żel Nanobrow występuje w trzech wariantach kolorystycznych i w wersji bezbarwnej, która jest idealna dla minimalistek w makijażu.

Nanobrow Lamination Gel

Zdecyduj, jaki jest Twój ulubiony kolor żelu Nanobrow: 

Za co pokochasz ten żel do brwi?

Doprecyzowane kolory, pielęgnacja połączona ze stylizacją, starannie wyselekcjonowane składniki – to sprawia, że Nanobrow Lamination Gel jest jedyny w swoim rodzaju. Dopracowany w najdrobniejszych szczegółach, o pięknej stylistyce, która cieszy oka i umila makijaż. Elegancja buteleczka skrywa doskonałą formułę: żel jest lekki, ale doskonale utrwala, maluje i nie skleja włosków. Nie tworzy grudek i nie ściera się ani nie spływa z brwi, a jego przyjemna formuła delikatnie maluje i podkreśla naturalny kolor włosków.

żel do modelowania brwi nanobrow

Nanobrow Lamination Gel zadba o Twoje brwi!

Czy wiesz, że żel do brwi Nanobrow to nie tylko doskonały makijaż, ale także troskliwa pielęgnacja? Żel zawiera w składzie olejek rycynowy – niekwestionowanie najlepszy, jeśli chodzi o odżywienie i wzmocnienie brwi. Olejek rycynowy zapobiega niszczeniu włosków i chroni je przed niekorzystnym działaniem czynników zewnętrznych. Dzięki temu możesz zadbać o swoje brwi nawet podczas makijażu.

Nanobrow – doskonałe kosmetyki do makijażu brwi

Poznaj inne kosmetyki z linii Nanobrow! Nanobrow Lamination Gel możesz stosować samodzielnie lub do spółki z innymi kosmetykami do makijażu brwi Nanobrow. Pomada, cienie, kredka a może pisak z efektem microbladingu? Wybierz swój ulubiony kosmetyk lub sięgaj po wszystkie, zmieniając stylizację brwi w zależności od okazji i nastroju! Maluj, stylizuj i utrwalaj makijaż brwi dzięki Nanobrow Lamination Gel. Wejdź na www.nanobrow.pl i wybieraj spośród kosmetyków o najwyższej jakości! Uwielbiamy zakupy bez wychodzenia z domu!