Wyższy level koloryzacji z Highlighting Foam Strips

Autor: Monika Wydra


flamboyage paski

Highlighting Foam Strips to precyzyjne, szybkie i łatwe w użyciu paski do stworzenia wielowarstwowego, niepowtarzalnego balayage, sombre lub ombre. Przedstawiamy coś, czego na całym świecie poszukują fryzjerzy i klienci: łatwe w aplikacji i przyjazne dla skóry profesjonalne narzędzie fryzjerskie, dzięki któremu zyskasz oddane grono zadowolonych konsumentek. Skrócisz czas farbowania nawet o połowę!

Idealny gadżet dla osób ceniących sobie nietuzinkowe produkty. To kolorowe paski piankowe, które są istną rewolucją w salonach fryzjerskich. Colorcuts to marka, która zyskuje uznanie na całym świecie. Praca zarówno początkujących, jak i profesjonalnych fryzjerów staje się o wiele szybsza i łatwiejsza. Ta ekskluzywna gama akcesoriów upiększających cieszy się coraz większą popularnością.

Wielowarstwowa koloryzacja nigdy nie była tak prosta!

Zestaw zawiera aż 200 unikalnych, wielobarwnych pasków, które pozwolą Ci stworzyć niepowtarzalne mieszanki i dowolny, pożądany odcień kolorystyczny. Z łatwością pomalujesz włosy z pomocą jednej z najlepszych marek fryzjerskich na świecie. Te rewolucyjne produkty uwielbiane są za ich zdolność do prostszego i bardziej precyzyjnego farbowania włosów.

Spraw, że Twoje klientki poczują się luksusowo i wyjdą z wizyty z uśmiechem na twarzy. Dzięki Colorcuts nie będą musiały spędzać kilku godzin na fotelu. Paski są wygodne, odpowiednio docięte i sprawdzają się w koloryzacji nawet długich włosów. Highlighting Foam Strips zamknięte są w poręcznym opakowaniu, więc wyjmiesz je z pudełka jednym ruchem ręki. Nie zginają się, nie mną i nie rwą, są elastyczne i szybko dostosowują się do kształtu włosa. Nie są pokryte klejem, jednak w kontakcie z wilgotną farbą zyskują dużą przylepność.

Highlighting Foam Strips

Łatwe stosowanie i precyzyjny zabieg

Paski Colorcuts są higieniczne i wyjątkowe łatwe w stosowaniu. Zakochasz się w nich od pierwszego wejrzenia, nawet jeżeli jeszcze nie masz wprawy w rozjaśnianiu, balayage czy wielowarstwowej koloryzacji włosów. To wygodne paski, które sprawią, że cały zabieg przebiegnie szybko i sprawnie.

  1. Oddziel pasmo, na które chcesz nałożyć farbę – tak, jak byś używała folię aluminiową.
  2. Umieść pasek w wybranym kolorze pod wydzielonymi włosami. Upewnij się, że znajduje się blisko skóry głowy.
  3. Nałóż mieszankę za pomocą pędzla do farbowania.
  4. Złóż pasek w pół, ściskając wierzch, a pasek przyklei się do siebie.
  5. Powtórz czynność na każdym paśmie, a jeżeli używasz różnych odcieni farby, odróżniaj je kolorami pasków.

Spektakularnym efektom Colorcuts zaufało tysiące kobiet i profesjonalistów na całym świecie. To doskonałe, najlepsze akcesoria do efektownej, perfekcyjnej koloryzacji. Cenione za estetykę, komfort pracy i wprowadzenie innowacji w salonach fryzjerskich. To najlepsza koloryzacja, która pozwala nałożyć farbę na poszczególne pasma bez zaginania krawędzi.

Ekologiczne, piankowe paski możesz uprać w pralce nawet do 3 razy, zachowując ich największą jakość i skuteczność. Koniec niepraktycznych, aluminiowych pasków, które spędzają sen z powiek! Estetyczny gadżet wykonany jest w 80% z materiałów pochodzących z recyklingu. Wprowadź trend do swojego salonu i zachwyć klientki swoim profesjonalizmem. Wejdź na wyższy level koloryzacji! Paski są dostępne na stronie producenta www.colorcuts.mt