Zestaw do laminacji brwi Nanobrow Lamination Kit – ten zestaw do liftingu brwi skradnie Twoje serce!

Autor: Monika Wydra


Laminacja brwi to zabieg kosmetyczny, który szybko stał się hitem wśród kobiet. Polega na podkręceniu, ułożeniu i wzmocnieniu naturalnych włosków przy użyciu specjalnej mieszanki. Co jeżeli możesz wykonać laminację brwi w domu? Praktyczny zestaw do liftingu i laminacji brwi Nanobrow Lamination Kit zawiera wszystko, czego potrzebujesz do długotrwałej stylizacji brwi.

zestaw do laminacji brwi w domu nanobrow

Laminacja brwi w domu – dlaczego warto?

Zestaw do laminacji brwi Nanobrow zawiera:

  1. Klej do laminacji brwi
  2. Preparat do liftingu brwi
  3. Utrwalający fixer
  4. Niezbędne narzędzia do stylizacji brwi w domu

Laminacja brwi daje wyjątkowe, naturalne efekty. Nadaje włoskom pożądany kształt na 6 tygodni i układa je tak, jak chcesz. Preparaty do laminowania brwi są bogactwem składników, dzięki którym włoski stają się wizualnie zdrowe i pełne blasku. Laminacja brwi w domu zwiększa trwałość makijażu – wszystko dlatego, że pielęgnacja jest podstawą dobrego make-upu. Włoski stają się elastyczne i bardziej podatne na stylizacje, a ich codzienne układanie nie sprawi Ci żadnych trudności. Laminacja brwi sprawdza się przy każdym rodzaju brwi, niezależnie od ich gęstości i kształtu. Zabieg laminacji w domu jest bezbolesny i szybki, a efekty widoczne są natychmiast po zabiegu.

Zestaw do laminacji brwi Nanobrow – ciesz się pięknymi brwiami

Efekty laminacji brwi z zestawem do stylizacji brwi Nanobrow widoczne są od razu, więc będziesz mogła cieszyć się wyjątkowym lookiem na każdą okazję. Na co dzień po prostu przeczesz brwi szczoteczką i gotowe. Jeżeli potrzebujesz, możesz uzupełnić zabieg koloryzacją czy regulacją.

W zestawie do laminacji brwi Nanobrow znajdziesz trzy ponumerowane buteleczki i dokładną instrukcję, które uczynią z Ciebie profesjonalistkę w dziedzinie brwi. Rezultaty Cię zachwycą – to dokładnie ułożone brwi bez żadnych poprawek przez 6 tygodni! Twoje brwi źle się układają, są niesforne, rosną w nieprawidłowym kierunku? Zabieg laminacji brwi w domu idealnie się u Ciebie sprawdzi!

Profesjonalny zestaw do liftingu brwi Nanobrow Lamination Kit to szybki, prosty i bezbolesny sposób na ułożenie włosków. Preparaty wystarczą Ci na kilkanaście pojedynczych zabiegów, co czyni z niego wydajny zestaw wysokiej jakości, w który warto zainwestować. Cena jest atrakcyjna, więc biegnij do najbliżej drogerii lub zamów zestaw do laminacji na stronie producenta i przekonaj się na własnej skórze!

Nanobrow Lamination Kit – laminacja brwi w kilku prostych krokach

Wszystko, czego potrzebujesz do samodzielnego zabiegu laminacji brwi w jednym zestawie dostępnym na www.nanobrow.pl

nanobrow lamination kit

Laminacja brwi w domu z Nanobrow – perfekcyjne brwi przez 6-8 tygodni po jednym użyciu

Profesjonalny zestaw do liftingu i laminacji brwi Nanobrow Lamination Kit nada Twoim brwiom upragniony kształt, a Ty uzyskasz zawsze zjawiskowo piękny łuk brwiowy. Zestaw do laminacji nadaje się zarówno do salonów, jak i na domowy użytek. Efekty utrzymują się 6 tygodni a sam zestaw wystarcza aż na 10 użyć! Precyzyjny, łatwy w użyciu zestaw do liftingu brwi wizualnie maskuje luki i ubytki, dając trójwymiarowe, naturalne rezultaty. Włoski będą wyglądały na gęstsze i grubsze, staną się wizualnie sprężyste i zregenerowane.

Zabieg laminacji brwi to ratunek dla rzadkich, cienkich brwi, które są trudne w ułożeniu. Sprawdzi się także przy grubych, niesfornych brwiach. Krótko mówiąc: zestaw do laminacji brwi w domu Nanobrow Lamination Kit to zestaw doskonały dla każdej kobiety, która chce szybko i trwale poprawić kształt swoich brwi!

jak zrobić laminacje brwi w domu

Zestaw do liftingu i laminacji Nanobrow Lamination Kit to odpowiednio dobrane komponenty, profesjonalne formuły, łatwe stosowanie i cudowne efekty. Nic dziwnego, że laminacja brwi w domu z Nanobrow zyskuje dobre opinie w sieci! Wyraziste, pełne objętości, podkreślone brwi przez 6 tygodni? Możesz je mieć, stając się swoją najlepszą stylistką brwi!