Balsam do ciała, żel pod prysznic od Carven Le Parfum

Autor: Monika Wydra


Jedna z porad kosmetycznych mówi: „Jeśli chcesz, żeby twoja skóra, ubrania, a nawet pościel pachniały tak samo, używaj kosmetyków oraz środków do prania i płukania o takim samym zapachu”. Łatwo mówić, gorzej zrobić. W drogeriach trudno jest znaleźć produkty, które zawierałyby podobne substancje zapachowe. Czasami ciężko jest dobrać balsam i żel jednej firmy. Jest jednak taka marka, która zrobiła ukłon w stronę kobiet lubiących jednakowe nuty zapachowe. Mowa o Carven Le Parfum i dwóch kosmetykach: balsamie do ciała i żelu pod prysznic.

Balsam do ciała i żel pod prysznic zostały zainspirowane perfumami Carven Le Parfum. Zapach zamknięty jest w szklanej, eleganckiej buteleczce ze złotym korkiem i białą wstążeczką. Opakowanie mieści 30 ml tego cennego płynu. W perfumach znajdziemy kwiatowe nuty. Kwiat mandarynki i biały hiacynt stanowią nuty głowy, co oznacza, że są wyczuwalne jako pierwsze. Szybko się ulatniają, bo już po upływie 30 minut. Nutami serca są: pachnący groszek, jaśmin i Ylang – Ylang. Wyczuwalne są jako drugie, stanowią integralną część perfum i znikają po dwóch godzinach. Drzewo sandałowe, osmantus i indonezyjska paczula to nuty bazowe, wyczuwalne jako ostatnie. Mają intensywny zapach i utrzymują się najdłużej.

Podobny zapach mają balsam do ciała i żel pod prysznic od Carven Le Parfum. Kosmetyki zamknięte są w beżowych tubkach po 200 ml każda. Mają przyjemną kremową konsystencję i równie uroczy zapach. Żel pod prysznic delikatnie się pieni, a balsam do ciała dobrze rozprowadza. Produkty Carven Le Parfum nawilżają, zmiękczają i wygładzają skórę ciała. Zawierają perfumowane składniki, stąd mogą powodować podrażnienia lub reakcje alergiczne u osób z wrażliwą skórą. Jedyna sprawa, jaka pozostaje do załatwienia, to znalezienie płynu do płukania o zapachu podobnym do Carven Le Parfum.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *