Jak wykonać laminację rzęs w domu z zestawem Nanolash Lift Kit?

Autor: Monika Wydra


Długie, podkręcone i wydłużone – właśnie tak brzmi definicja idealnych rzęs dla każdej kobiety. Niestety, matka natura rzadko kiedy jest pod tym względem łaskawa. Trwałe przedłużanie rzęs lub czasochłonne podkręcanie zalotką również nie jest dla każdego. Wobec tego warto wybrać Nanolash Lift Kit. Jak wykonać lifting rzęs samodzielnie w domu?

zestaw do laminacji rzęs nanolash

Czym właściwie jest laminacja i lifting rzęs?

Laminacja i lifting rzęs to pojęcie, z którym kobiety mogą spotykać się coraz częściej. Jednak czym dokładnie jest ta metoda i na czym ona polega? Otóż najprościej można powiedzieć, że jest to rodzaj bezpiecznego zabiegu, przeprowadzanego na włoskach. 

Wykorzystuje się preparaty, które mają przede wszystkim odbudować strukturę rzęs, a dodatkowo je:

    • wydłużyć;
    • pogrubić;
    • wyraźnie podkręcić.

Zabieg przeprowadza się z wykorzystaniem silikonowych wałeczków w określonym rozmiarze, które determinują typ skrętu. Wszystkie te akcesoria zawarte są w zestawie Nanolash Lash Lift Kit. Dzięki niemu można wykonać lifting rzęs bez wychodzenia z domu. Wystarczy jedynie odrobina cierpliwości, a także zaangażowanie.

zestaw do liftingu rzęs nanolash

Zestaw Nanolash Lift Kit – co zawiera i jak z niego korzystać?

Zestaw Nanolash Lift Kit został zaprojektowany tak, by każda z kobiet mogła wykonać lifting rzęs samodzielnie w domu. Nie ma znaczenia, czy panie posiadają już jakieś doświadczenie w tym zakresie, czy też nie. W opakowaniu znajdują się:

    • Lift – Step 1 – 10 saszetek o pojemności 0,5 mililitra;
    • Fix – Step 2 – również 10 saszetek o pojemności 0,5 mililitra;
    • Keratin Booster – Step 3 –  w takiej samej ilości i pojemności.

Oprócz podstawowych preparatów do laminacji rzęs w domu, do zestawu dołączone są niezbędne akcesoria do wykonania całego zabiegu. Wśród nich znajdują się, chociażby silikonowe wałeczki oraz klej Lift Lash Glue do ich zamocowania.

Korzystanie z zestawu od Nanolash do laminacji rzęs w domu jest proste. Przed użyciem należy jednak odpowiednio przygotować włoski. Konieczne jest wykonanie demakijażu i dokładne oczyszczenie włosków. Kolejno mocuje się wałeczki w wybranym rozmiarze i – zgodnie z oznaczeniem – aplikuje się preparaty. 

Każdy z nich powinien być naniesiony około 1 milimetr od linii powieki i pozostawiony na 7-10 minut. Przed aplikacją nowego preparatu, uprzedni musi zostać usunięty przy pomocy suchego lub wilgotnego aplikatora.

Na samym końcu, po zakończeniu liftingu rzęs, należy delikatnie usunąć silikonowe wałeczki i przeczesać włoski. Tak niewiele potrzeba, by cieszyć się pięknymi i naturalnie podkręconymi włoskami bez sztucznego efektu. 

laminowanie rzes nanolash

Ile utrzymuje się lifting rzęs wykonany z zestawem Nanolash Lift Kit?

Laminowanie rzęs w domu – podobnie jak w salonie kosmetycznym – nie daje efektów wiecznych. Trzeba się przygotować na to, że zabieg wymaga powtarzalności. Jednak jeden zestaw od Nanolash pozwala na wykonanie aż 10 laminacji, więc jest wyjątkowo wydajny.

Efekt średnio utrzymuje się nawet przez 8 tygodni. Warto jednak podkreślić, że wiele w tym wypadku zależy od pierwotnej kondycji rzęs. Niestety, ale zniszczone włoski będą wymagały nieco intensywniejszej odbudowy. Nanolash Lift Kit to zestaw z preparatami opierającymi się na szeregu naturalnych i cennych dla rzęs składnikach. Przyczynią się one do regeneracji zniszczonych włosków, a co za tym idzie, kolejny lifting może utrzymać się przez znacznie dłuższy czas.

Lifting i laminacja rzęs w domu – podsumowanie

Wykonując lifting i laminację rzęs w domu z zestawem od Nanolash panie mogą nie tylko zaoszczędzić wiele czasu, ale także i pieniędzy. Cały zabieg sprowadza się jedynie do kilku, prostych kroków, które odmienią spojrzenie na długi czas.

Laminacja rzęs z Nanolash Lift Kit to nie tylko wydłużenie, pogrubienie i podkręcenie, ale także dogłębne odżywienie włosków. Efekty są widoczne tuż po zdjęciu silikonowych wałeczków. Dzięki temu dziewczyny mogą zapomnieć o zalotce czy nakładaniu wielu warstw tuszu do rzęs. Nie będzie już to potrzebne.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *