Jak zatrzymać promienie słońca na dłużej? Golden Glow Booster for Body od Clarins

Autor: Monika Wydra


Mimo że lato trwa, to już zastawiamy się, jak zachować opaleniznę na dłużej. Z pomocą przyszła nam marka Clarins i jej kosmetyk Golden Glow Booster for Body. Zamknięty jest w jasnopomarańczowej butelce ze szpiczastym dozownikiem – kroplomierzem. Pojemność opakowania wynosi 15 ml, co wystarcza na trzy miesiące użytkowania, czyli na okres powakacyjny. Produkt został przetestowany dermatologicznie; nie wywołuje podrażnień i nie prowadzi do powstawania zaskórników.

Golden Glow Booster for Body przeznaczony jest dla osób ze skórą normalną, suchą, mieszaną i tłustą. Kosmetyk Clarins zawiera ekstrakt z aloesu, który nawilża i nabłyszcza skórę ciała. W składzie znajdują się także ekstrakt z tokoferolu (jedna z form witaminy E) oraz mieszanka DHA (kwas tłuszczowy omega 3) i erytrulozy, czyli związki uzupełniające się wzajemnie i przyciemniające kolor skóry. To właśnie te składniki zapewniają skórze kolor zdrowej opalenizny. Stąd producent nazywa Golden Glow Booster for Body płynnymi promieniami słonecznymi zamkniętymi w butelce.

Kosmetyk Clarins ma oleistą, skoncentrowaną konsystencję. I dlatego aplikacja wygląda nieco inaczej niż w przypadku balsamów lub kremów z filtrem przeciwsłonecznym. Golden Glow Booster for Body zawsze stosuje się z produktem nawilżającym. Przekręć butelkę do góry nogami i wyciśnij pięć kropli „płynnego słońca” na wcześniej przygotowany kosmetyk pielęgnacyjny nałożony na dłoń. Połącz dokładnie produkty i wmasuj w ciało. Po aplikacji natychmiast umyj dłonie. Golden Glow Booster for Body marki Clarins dzień po dniu tworzy na ciele brązową opaleniznę, nawilża, rozświetla i wygładza skórę. Dzięki niemu możemy cieszyć się słońcem przez cały rok.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *