Jakie są efekty regularnego stosowania serum z retinolem Nanoil?

Autor: Monika Wydra


Serum z retinolem Nanoil to prawdziwy strażnik młodości. Serum jest bezwzględne dla zmarszczek i przebarwień, a także doskonale radzi sobie w walce z niedoskonałościami. Retinol jest niezwykle cenionym składnikiem kosmetycznym, ponieważ jego działanie jest wyjątkowo skuteczne! W tym artykule przedstawiamy fenomenalne efekty regularnego stosowania serum z retinolem firmy Nanoil. 

Kiedy warto zacząć stosować serum z retinolem Nanoil? 

Po serum z retinolem powinnyśmy sięgnąć gdy nasza skóra zaczyna się starzeć. Dzieje się to między 25, a 30 rokiem życia. Oczywiście nigdy nie jest za późno na rozpoczęcie swojej przygody z retinolem, ale im prędzej zaczniemy go stosować, tym lepiej dla nas. Często zastanawiamy się, kiedy należy zacząć stosowanie kremów przeciwzmarszczkowych i to właśnie w tym samym czasie powinnyśmy rozpocząć stosowanie serum z retinolem. Regularne stosowanie serum z retinolem Nanoil przyniesie nam lepsze efekty niż stosowanie kremu przeciwzmarszczkowego, a nasz portfel na pewno nam za to podziękuje.

Jak stosować serum z retinolem Nanoil? 

Pamiętajmy, że w przypadku serum z retinolem mniej znaczy więcej. To znaczy, że zaczynając przygodę z serum z retinolem używamy go jedynie raz w tygodniu, a po pewnym czasie stopniowo zwiększamy częstotliwość stosowania. W ten sposób zminimalizujemy ryzyko podrażnień skóry. Serum z retinolem stosujemy jedynie podczas pielęgnacji wieczornej i nie łączymy  serum z retinolem z używaniem kwasów AHA i BHA. Obowiązkowo rano nakładamy krem z filtrem SPF, aby uniknąć podrażnień i przebarwień słonecznych.

Jakie są efekty regularnego stosowania serum z retinolem Nanoil? 

Efekty są naprawdę fenomenalne! Co prawda trzeba na nie trochę poczekać, ale naprawdę nie warto się zniechęcać, lecz kontynuować stosowanie serum z retinolem. Efekty są naprawdę długotrwałe i po kilku latach będziemy sobie wdzięczne, że zawczasu sięgnęłyśmy po serum z retinolem! 

Efekty regularnego stosowania serum z retinolem: 

1. Zachowanie młodego wyglądu na dłużej 

Efekt, który jest najbardziej pożądany przez większość z nas to zachowanie młodej skóry na dłużej. Serum z retinolem stymuluje produkcję kolagenu, który nazywany jest białkiem młodości. Kolagen wraz z elastyną odpowiadają za nawilżenie, elastyczność i jędrność skóry. Oprócz tego serum z retinolem opóźnia pojawienie się zmarszczek, a także widocznie spłyca już powstałe zmarszczki.

2. Poprawa jakości cery 

To szczególnie ważne w przypadku cery trądzikowej. Serum z retinolem jest dużym sprzymierzeńcem w walce z trądzikiem i niedoskonałościami. Oprócz tego serum z retinolem zmniejsza widoczność porów, wygładza skórę, oraz rewitalizuje i rozświetla skórę. 

3. Wyrównanie kolorytu 

Dzięki serum z retinolem Nanoil przebarwienia niemal całkowicie znikają! Mówmy zarówno o przebarwieniach potrądzikowych, jak i o przebarwieniach wynikających z nadmiernej ekspozycji na słońce. Oprócz tego koloryt skóry wyrównuje i ujednolica się.

Gdzie kupić serum z retinolem Nanoil?  

Polecamy kupić serum bezpośrednio ze strony producenta: www.nanoil.pl wysyłka jest naprawdę ekspresowa!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *