Przekonaj się, że tusz do rzęs może odmienić Twoje spojrzenie! Poznaj najlepsze maskary, jakie dostępne są na rynku!

Autor: Monika Wydra


Nie da się ukryć, że wybór odpowiedniej maskary spędza większości kobiet sen z powiek. Niskiej jakości produkty mają to do siebie, że pozostawiają na włoskach grudki lub nadmiernie je sklejają. W ten sposób, jeden kosmetyk może zniszczyć praktycznie cały makijaż. Okazuje się jednak, że istnieją tusze do rzęs, które działają zupełnie inaczej. Poznaj produkty, które zasługują na miano najlepszych!

ranking tuszów do rzęs

Najlepszy tusz do rzęs a efekt końcowy makijażu

Rzęsy to najpiękniejsza oprawa oczu. Nie da się ukryć, że to właśnie dzięki nim spojrzenie każdej kobiety może nabrać niebywałej głębi oraz uwodzicielskiego uroku. Zdarza się jednak, że przez nieodpowiednio dobraną maskarę cały efekt zostanie zniweczony.

Produkt może doprowadzić do nadmiernego sklejania włosków, pozostawienia na ich grudek, czy pokrycia ich grubą i nieestetyczną warstwą. Niestety, ale tak pomalowane rzęsy raczej nie przyciągają przychylnych spojrzeń.

Jednak tusz do rzęs może także w korzystny sposób wpłynąć na końcowy efekt makijażu oka. Jeśli włoski będą precyzyjnie rozdzielone i równomiernie pokryte produktem, wówczas automatycznie staną się one bardziej widoczne i zaakcentowane. Oznacza to, że dobry tusz do rzęs jest w stanie całkowicie otworzyć spojrzenie!

TOP 4 tusze do rzęs, które wyróżniają się na tle innych

Czy istnieje tusz, który znacznie różni się od konkurencyjnych produktów drogeryjnych? Okazuje się, że nawet kilka! Oto zestawienie 4 najlepszych maskar, które potrafią zdziałać prawdziwe cuda!

1. Tusz do rzęs Nanolash

Na pierwszym miejscu warto wskazać na tusz do rzęs Nanolash. Jest to produkt o jakości premium, który pozwala na uzyskanie więcej niż zadowalających efektów. Tusz do rzęs Nanolash wyposażony jest w świetnie wyprofilowaną, silikonową szczoteczkę. To właśnie dzięki niej można precyzyjnie rozczesać włoski i uchwycić nawet te, które znajdują się w kąciku oka.

tusz do rzęs nanolash

Dodatkowo tusz do rzęs Nanolash występuje w dwóch wersjach:

Oznacza to, że każda z kobiet może bez problemu wybrać tę wersję, która najbardziej odpowiada jej potrzebom.

Ważnym aspektem tuszu do rzęs Nanolash jest jego trwałość. Produkt nie osypuje się i nie kruszy nawet po wielu godzinach noszenia. Co więcej, nie ma on również tendencji do rozmazywania. Panie nie muszą więc martwić się o „efekt pandy”.

2. Lashcode Mascara

Kolejne miejsce przypisane zostało tuszowi wydłużająco-pogrubiającemu, czyli Lashcode Mascara. Jest to tusz, który bardzo szybko zyskał sobie uznanie wśród kobiet. Posiada on bardzo dobrze wyprofilowaną szczoteczkę. Panie nie powinny się więc martwić o pozostawienie na włoskach grudek.

dobry tusz do rzęs lashcode

Jeśli zaś chodzi o samą trwałość produktu, to tu również nie można mieć większych zastrzeżeń. Tusz do rzęs Lashcode Mascara nie osypuje się i nie kruszy nawet po całym, ciężkim dniu w pracy. Nie jest to tusz wodoodporny, aczkolwiek nie rozmazuje się on podczas kontaktu z wilgocią.

3. Chanel Le Volume

Chanel Le Volume to tusz, który ma przede wszystkim znacznie wydłużyć włoski. Jego zadaniem jest także dodanie włoskom objętości i uniesienie ich od nasady. Panie, które produkt ten zdążyły już przetestować, wskazują na fakt, że jest to możliwe już po nałożeniu jednej warstwy produktu.

Tusz do rzęs Chanel Le Volume to tusz trwały. Nie powinien się on osypywać czy wykruszać. Jednocześnie w przypadku kontaktu z wilgocią istnieje szansa, że zacznie się on lekko rozmazywać. Jeśli zaś chodzi o szczoteczkę, to jedna ona dość dobrze wyprofilowana. Posiada standardowy kształt i nie powinna ona sprawiać wiele problemów podczas makijażu.

4. Collistar Mascara Art. Design

Następnym w kolejności produktem, który warto poznać, jest Collistar Mascara Art. Design. Jest to produkt, który również zyskał sobie szerokie uznanie wśród kobiet. Ma on działanie wydłużające i pogrubiające w jednym. Jednocześnie, panie o cienkich rzęsach, będą musiały nałożyć więcej niż jedną warstwę produktu, dla uzyskania optymalnych efektów.

Szczoteczka jest standardowa, dość dobrze wyprofilowana, więc nie powinna sprawiać większych problemów podczas malowania rzęs. Jednocześnie nieco wątpliwa pozostaje trwałość produktu. Panie wskazują na to, że pod koniec dnia tusz może się zacząć lekko osypywać i kruszyć.

Podsumowanie rankingu najlepszych tuszy do rzęs

Najlepszy tusz do rzęs to taki produkt, który pozwala na osiągnięcie zadowalających efektów bez większego wysiłku. W tym przypadku warto tu wskazać na tusz do rzęs Nanolash, który okazuje się być produktem niemal doskonałym. Wyróżnia się on zarówno pod względem jakości, jak i  trwałości.

Panie, wybierając dla siebie idealną maskarę, powinny zwrócić uwagę przede wszystkim na to, czego od tego produktu oczekują. Wówczas z pewnością uda im się podjąć najlepszą decyzję.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *