Super nawilżenie od Guerlain: plastry pod oczy Super Aqua – Eye

Autor: Monika Wydra


Czy wiedziałaś, że skóra pod oczami zdradza, ile masz lat? A niekiedy i dodaje? Dzieje się tak zwłaszcza wtedy, kiedy nie umiemy zadbać o te partie twarzy. Pojawiają się wtedy cienie lub opuchlizna. Jak dochodzi do powstawania takich niedoskonałości? Do powodów zaliczyć można: praca przed komputerem lub przy sztucznym oświetleniu, zmęczenie, niewyspanie, stres. Worki pod oczami lub zasinienia są również skutkiem spożywania alkoholu, palenia papierosów lub diety ubogiej w witaminy lub sole mineralne.

Co zatem zrobić, żeby skóra pod oczami wyglądała zdrowo i ładnie? W drogeriach jest mnóstwo kosmetyków nawilżających. Dobrym rozwiązaniem będzie także masaż opuszkami palców lub lodem (domowa krioterapia). Podczas aplikowania produktów pielęgnacyjnych pamiętaj, aby nie nakładać ich bezpośrednio pod oczy. Omiń delikatną skórę i krem, serum lub maseczkę wklep w tym miejscu, w którym policzki stykają się z oczodołami. Kosmetyk nakładaj od wewnętrznych do zewnętrznych kącików oczu, nie zapomnij o nieruchomych powiekach górnych. Masaż lodem spowoduje lepszą cyrkulację krwi w komórkach skóry, a przez to zmieni wygląd naszej skóry pod oczami na lepsze.

Istnieją inne sposoby niwelowania oznak zmęczenia, cieni i worków pod oczami. Marka Guerlain oferuje nam płatki nawilżające pod oczy Super Aqua – Eye. Zawierają silne składniki nawilżające i odżywcze. Zaraz po zastosowaniu produktów skóra jest chroniona przed odwodnieniem i zanieczyszczeniami. Jak korzystać z płatków nawilżających Super Aqua – Eye od Guerlain? Wystarczy, że na dziesięć minut nałożysz płatki pod oczy (wcześniej oczyść twarz). Zabieg przeprowadza się raz lub dwa razy w tygodniu. W jednej paczuszce znajduje się sześć par płatków.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *