Brwi ombre bez microbladingu? Tak! Wystarczy Ci paletka Nanobrow Eyebrow Powder Kit

Autor: Monika Wydra


nanobrow eyebrow powder kit

Brwi ombre są przede wszystkim kojarzone z bolesny tatuowaniem metodą piórkową. Jednak wcale nie musisz decydować się na tak inwazyjne zabiegi, by stworzyć taki efekt! Jak w łatwy i szybki sposób uzyskać piękne ombre na brwiach? Sięgnij po niezwykłą paletkę Nanobrow Eyebrow Powder Kit! 

Nanobrow Eyebrow Powder Kit – charakterystyka

Niby zwyczajne, a jednak tak niesamowite cienie do brwi! Jak wyglądają? To kasetka, w której znajdują się  dwa satynowe cienie o mocnej pigmentacji, które pomogą Ci uzyskać wyjątkowy makijaż, którym będziesz zachwycona! Miękkie, nasycone kolorem cienie Nanobrow są wręcz idealne do uzyskania brwi ombre: doskonale się blendują i ładnie łączą, tworząc efekt przejścia, czyli gradację koloru, charakterystyczną właśnie dla brwi w stylu ombre. Teraz takie brwi możesz uzyskać dosłownie w jedną chwilę, bez trwałych, bolesnych i kosztownych zabiegów!

cienie do brwi nanobrow eyebrow powder kit

Nieziemskie cienie do brwi Nanobrow Eyebrow Powder Kit

Nanobrow Eyebrow Powder Kit doskonale utrzymują się na skórze i nie osypują się, ponieważ nie są suche i blade, o ledwie widoczne na skórze. Te kolory mają moc!  W dodatku cienie do brwi Nanobrow nie potrzebują podkładu, dlatego nie musisz najpierw malować ich woskiem: od razu przystępujesz do aplikacji cieni, które mają doskonałą przyczepność i zapewnią ci trwały i elegancki makijaż brwi przez cały dzień.

Zamiast wosku w kasetce umieszczony został niepowtarzalny, satynowy rozświetlacz o neutralnym odcieniu który podbił blogosferę i już stał się kultowy: nadaje się do chłodnej i ciepłej tonacji, a poza tym możesz stosować go nie tylko pod łuk brwiowy, ale też  jako elegancki rozświetlacz do twarzy i pojedynczy cień do powiek.

Nanobrow Eyebrow Powder Kit – jak namalować brwi ombre?

Z cieniami do brwi Nanobrow to naprawdę bardzo proste, szybkie i efektowne!

1. Wyznacz prawidłową linię brwi, nadaj im kształt. Możesz to zrobić kredką lub pomadą, albo po prostu cieniem.

2. Teraz pomaluj brwi jasnym cieniem z paletki. Zacznij od początku brwi.

3. Sięgnij po ciemniejszy cień i pomaluj nim ogonek, zaczynając od samego końca, stopniowo kierując się w stronę wznoszenia się łuku brwiowego; staraj się nie dokładać już cienia, lecz stopniowo “wytracać” ten, który masz na pędzelku: to także da efekt cieniowania.

4. Sięgnij po czysty pędzelek i wymieszaj delikatnie miejsce złączenia się cieni na brwi.

Przydatny TIP!

Jeśli masz ochotę, na początek brwi możesz nanieść odrobinę rozświetlacza lub wyczesać nadmiar kosmetyku spiralką, aby zyskać jeszcze subtelniejszy efekt. 

zestaw cieni do brwi nanobrowNanobrow Eyebrow Powder Kit – opinie

Najczęściej wybierane, przyjęte z entuzjazmem, polecane cienie do brwi? To muszą być te od Nanobrow Eyebrow Powder Kit! Ich jakość i wyjątkowość doceniło juz mnóstwo influencerek. Nanobrow Eyebrow Powder Kit  podbiły media społecznościowe i serca mnóstwa dziewczyn, które przyznają, że te cienie nie przypominają swoją jakością i fakturą żadnych innych znanych im cieni do malowania brwi!

Nanobrow Eyebrow Powder Kit – gdzie kupić?

Te cienie do brwi Douglas, Rossmann i inne duże drogerie z pewnością oferują w różnych cenach; przed zakupem warto sprawdzić, czy nie opłacają się bardziej zakupy przez internet, na przykład w oficjalnym sklepie marki →nanobrow.pl