„Believe in Magic”. Tęczowe mydełko z motywem jednorożca

Autor: Monika Wydra


Moda na jednorożce trwa w najlepsze. Mieliśmy już pomadkę nawiązującą do tego magicznego zwierzęcia. Był także kolorowy manicure z wizerunkiem białego konika z rogiem. Teraz przyszła pora na tęczowe mydełka z motywem jednorożca.

tęczowe mydełko

Mydełko – jednorożec od Earth’s Raw Beauty

Mydełka „Believe in Magic” wyprodukowała marka Earth’s Raw Beauty. Firma zajmuje się wytwarzaniem naturalnych mydeł z dodatkiem owoców i przypraw. Kosmetyki są bardzo kolorowe, ślicznie pachną i mają ciekawe wzory. Do tego ozdobione są barwnymi kwiatami, owocami i innymi zabawnymi elementami. Na uwagę zasługują dwa mydełka marki Earth’s Raw Beauty. Nawiązują do modnego w ostatnim czasie trendu związanego z jednorożcami. Jedno z mydeł przypomina babeczkę ozdobioną tęczą, serduszkiem i rogiem magicznego konia. Drugie mydełko jest bardziej proste w formie. To prostokątna kostka z chmurką, tęczą, perełkami, serduszkiem i złotym rogiem jednorożca.

„Believe in Magic” – skład

Co zawierają mydełka „Believe in Magic”? Wykonano je na bazie koziego mleka, które połączono z jabłkami, brzoskwiniami, jagodami, kurkumą i wanilią. Wszystkie składniki mydełek Earth’s Raw Beauty są w 100% naturalne, dzięki czemu mogą stosować je ci, którzy mają wrażliwą skórę. Co więcej, mydełka pięknie pachną i na długo uperfumują twoje ciało.

Tęczowe mydełka – właściwości

Wszystkie mydełka marki Earth’s Raw Beauty wykonywane są ręcznie przy użyciu naturalnych składników. Jakie mają właściwości? Doskonale oczyszczają, nawilżają i odżywiają skórę. Zapewniają świeży i przyjemny zapach, który wypełni łazienkę. „Believe in Magic” nie zawierają sztucznych barwników, olejków zapachowych, detergentów. Pamiętaj, aby po zastosowaniu pozostawić mydełko do wyschnięcia.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *