Co trzy serie to nie jedna. O kosmetykach Institute Solutions dr Irena Eris

Autor: Monika Wydra


institute-solutions.jpg

Kosmetyki Institute Solutions marki dr Irena Eris podzielono na trzy serie: Neuro Filler, Lifting i Radiance. Każda z nich odpowiada konkretnym potrzebom kobiet. Kosmetyki z Institute Solutions Neuro Filler polecane są w przypadku, kiedy do komórek skóry przestają docierać impulsy nerwowe odpowiedzialne za ich stymulowanie i odnowę. W rezultacie dochodzi do pogorszenia się procesu produkcji kolagenu i elastyny, starzenia się skóry i powstawania zmarszczek. Do gamy Institute Solutions Neuro Filler zaliczamy takie kosmetyki: Face Contour Perfecting Day Cream SPF 20, Skin Matrix Renewal Night Cream i Eye Area Rejuvenating Cream. Podczas regularnej kuracji poprawiają w widoczny sposób wygląd skóry. Zmarszczki stają się płytsze, skóra jest gładsza, bardziej jędrna i elastyczna. Buzia zyskuje ochronę przeciwsłoneczną. A co najważniejsze, cera jest dogłębnie nawilżona.
Produkty z grupy Institute Solutions Lifting nastawione są na działanie odmładzające i ujędrniające. Przeznaczone są do pielęgnacji skóry dojrzałej, z pierwszymi oznakami starzenia się lub jako kosmetyki wspomagające intensywną terapię przeciwzmarszczkową. Kosmetyki, które wliczają się do tej grupy, to: Perfect Anti-wrinkle Day Cream SPF 20, High Restore Night Cream oraz Express Lift Day Serum. Dzięki nim cera odzyskuje młody wygląd, owal twarzy poprawia się, skóra jest bardziej napięta. Dodatkowo produkty zapewniają odżywienie, regenerację i wygładzenie. Jeżeli chcemy, aby nasza twarz zawsze wyglądała zachwycająco, powinnyśmy bardzo regularnie stosować całą serię kosmetyków dr Ireny Eris.
Kosmetyki z Institute Solutions Radiance posiada właściwości rozjaśniające i rewitalizujące. Polecane są tym kobietom, które zmagają się z przebawieniami oraz szarą, ziemistą i pozbawioną blasku cerą. Ich głównym zadaniem jest walka z przebarwieniami i nierównym kolorytem skóry. Zalicza się tu takie produkty jak: Ideal Smooth Day Cream SPF 20, Intense Repair Night Cream, Instant Bright Day Serum. Posiadają działanie rozświetlające i wyrównujące koloryt cery. Działanie tych kosmetyków zapewnia skórze świeży i promienny wygląd. Plamki, pozostałości po trądziku lub zbyt długim opalaniu się, po prostu znikają.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *