Keratynowa odbudowa z maską do włosów Nanoil to prawdziwy HIT!

Autor: Monika Wydra


Myślisz, że zregenerowanie zniszczonych włosów jest niemożliwe? Poznaj Nanoil Keratin Hair Mask i przekonaj się, że da się to zrobić – prosto, przyjemnie i skutecznie. Keratynowa odbudowa z Nanoil to HIT ostatnich miesięcy w domowej pielęgnacji włosów.

Jest wiele przyczyn niszczenia włosów:

 • zbyt wysoka temperatura podczas suszenia,
 • nadużywanie prostownicy i lokówki,
 • brak ochrony przeciwsłonecznej (przed UV),
 • uszkodzenia mechaniczne podczas mycia i czesania,
 • stosowanie nieodpowiednich kosmetyków,
 • niekorzystne zmiany hormonalne itp.

Każdy włos opowiada inną historię, której finał dobrze znamy: suche, kruche, łamliwe i zniszczone włosy. Co zrobić, żeby je zregenerować?

Pielęgnacja włosów zniszczonych

Zniszczone włosy wymagają odpowiedniej pielęgnacji. Przede wszystkim warto mieć na uwadze, że są uwrażliwione, więc każdy nasz zły ruch może skończyć się katastrofą. Dlatego ważna jest delikatność w ich pielęgnacji. Jakie są zasady w pielęgnacji włosów zniszczonych, których warto przestrzegać?

 1. Nie rozczesuj włosów na mokro, bo są podatniejsze na uszkodzenia.
 2. Nie szarp i nie ciągnij włosów, gdy myjesz je i czeszesz.
 3. Chroń włosy przed tym, co im szkodzi: temperaturą i słońcem.
 4. Dbaj o prawidłowe nawilżanie od środka i od zewnątrz.
 5. Stosuj regenerującą maskę do włosów co każde ich mycie.

Warto pamiętać, że bardzo ważny jest wybór właściwych kosmetyków, które przywrócą im piękno. Nie każda odżywka, maska czy wcierka się sprawdzi. Jeśli potrzebujemy pewniaka, to tylko maska do włosów z keratyną.

Keratyna – to proteina, z której zbudowane są nasze włosy, a więc której brakuje im, gdy ich struktura jest uszkodzona, osłabiona, zniszczona.

Nanoil: najlepsza maska do włosów z keratyną

W ostatnim czasie ogromną popularność zyskała keratynowa terapia odbudowująca produktami Nanoil. Dostępna jest cała seria: szampon, dwufazowa odżywka i maska. Dlaczego Nanoil Keratin Hair Mask jest kosmetykiem najchętniej wybieranym przez posiadaczki włosów zniszczonych?

To najlepsza maska do włosów zniszczonych, bo bazuje na płynnej keratynie, czystej i skoncentrowanej. Nie jest to jedynie dodatek, a główny składnik maski Nanoil. Proteinę połączono tutaj z panthenolem, czyli prowitaminą B5. Cały skład jest prosty, bez parabenów, ftalanów itp. Maska otula włosy pięknym aromatem, który utrzymuje się, nawet gdy spłuczemy ją z włosów. Nie obciąża ich, ale sprawia, że rozczesywanie i stylizacja stają się dużo łatwiejsze.

Jeśli chodzi o maski do włosów suchych, łamliwych i kruchych, to nie ma lepszej niż Nanoil Keratin Hair Mask. Stosując ją, można wiele zyskać.

Jak działa maska do włosów Nanoil z keratyną?

Powodów, dla których Nanoil Keratin Hair Mask to HIT w pielęgnacji włosów zniszczonych, jest wiele. Najważniejsze jest jednak działanie, a tego nie da się tej masce do włosów odmówić. Co takiego robi maska keratynowa Nanoil?

Odbudowuje i wzmacnia włosy

Głównym zadaniem maski keratynowej od Nanoil jest regeneracja zniszczonych włosów. W tym działaniu sprawdza się doskonale. Za sprawą keratyny odbudowuje zniszczenia w strukturze włosów, wzmacniając je od środka. Włosy stają się grubsze, mocniejsze i dużo bardziej elastyczne.

Chroni przed zniszczeniem

Warto stosować ją, nawet gdy uda się już zregenerować włosy. Dlaczego? Ponieważ Nanoil Keratin Hair Mask chroni przed czynnikami szkodliwymi takimi jak promieniowanie UV, wysoka temperatura, wolne rodniki czy zanieczyszczenia powietrza. Wzmacnia włosy i sprawia, że są znacznie odporniejsze.

Nadaje blask i miękkość

Przede wszystkim jednak maska do włosów Nanoil z keratyną to kosmetyk, który dba o naturalne piękno włosów. Regenerując je, przywraca im dawny blask, miękkość i gładkość. Pasma zyskują piękny wygląd, a problem matowych i wypłowiałych włosów przestaje istnieć.

Dyscyplinuje włosy

Keratynowa propozycja od Nanoil rozwiązuje też jeden z poważniejszych problemów włosów zniszczonych, które są dość niesforne. Stosowana regularnie eliminuje puszenie się, elektryzowanie i plątanie włosów. Warto stosować ją po każdym myciu, aby ułatwić czesanie i stylizowanie bez szarpania.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *