Koloryzacja zmywalna. Idealne rozwiązanie na karnawał

Autor: Monika Wydra


Karnawałowe szaleństwo wymaga odpowiedniego stroju i fryzury. O ile o szaleństwo w pierwszym przypadku bardzo łatwo, o tyle na zafarbowanie włosów na zwariowane kolory nie każdy się skusi. Jeśli boisz się farbowania włosów na stałe, koloryzacja zmywalna będzie idealna dla ciebie. Poznaj najlepszy sposób na odjazdową fryzurę.

koloryzacja-zmywalna.jpg

Półtrwała farba do włosów

To rozwiązanie idealne, kiedy chcemy zaszaleć z krwisto czerwonymi, zielonymi albo wściekle różowymi włosami. Półtrwała farba do włosów pozwala osiągnąć naprawdę intensywny kolor i jest krótkotrwałym rozwiązaniem. Kolor zmywa się po 6-10 myciach, a wybór odcieni jest bardzo duży. Marka La Rich’e Directions w swojej ofercie ma aż 28 soczystych odcieni.

Spray koloryzujący

O wiele mniej trwałe rozwiązanie to spray koloryzujący. Za jego pomocą diametralnie odmienimy nasz wygląd, ale efekt jest jednorazowy. Spray pozostawia na włosach bardzo intensywny kolor, a wybór odcieni jest naprawdę ogromny. Sprawdzi się też jako środek stylizujący, bo widocznie usztywnia i matowi włosy. Farba zmywa się przy pierwszym myciu i daje się łatwo wyczesać.

Maska koloryzująca

Bardzo błyszczące, sypkie włosy w intensywny, oryginalnym kolorze uzyskamy, inwestując w maskę koloryzującą. Revlon Nutri Color oferuje kilkanaście ciekawych odcieni (w tym biały, złoty, różowy lub turkusowy). Wystarczy nałożyć porcję maski na włosy po umyciu, odczekać 3 minuty i dokładnie spłukać. Kolor pozostaje na włosach od 3 do 10 myć.

Maskara do włosów

Żywe kolory za jednym pociągnięciem aplikatora. Medis Sun Glow Mascara to maskara do włosów w ośmiu ciekawych odcieniach. Idealnie sprawdzi się do podkreślenia pojedynczych pasm. Połyskliwy efekt zmywa się po pierwszym myciu. Niestety maskara do włosów nie nadaje się do koloryzacji całej fryzury – byłoby to zbyt żmudne, a włosy mogłyby się za bardzo usztywnić.

Pianka koloryzująca

Trzy efekty za sprawą jednej pianki? Po pierwsze, zmiana koloru na jeden z nasyconych i błyszczących kolorów. Po drugie, łatwa stylizacja. Po trzecie, odżywienie i ochrona włosów przed szkodliwymi czynnikami np. ciepłem suszarki. Indola Profession Color Style to pianka koloryzująca, którą nakłada się na umyte włosy przed ich układaniem. Daje jednorazowy efekt.

Pigment do włosów w tubce

Innowacyjny sposób na zmianę i podkreślenie koloru włosów to pigment do włosów. W poręcznej tubce kryje się formuła, która w połączeniu z szamponem i maską do włosów odmienia kolor włosów normalnych lub zniszczonych. W ofercie Alfaparf Pigments mamy kilka soczystych kolorów, które pozostają na włosach przez kilka myć.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *