Pielęgnacja specjalna od Biotherm: Skin Vivo Uniformity Cream

Autor: Monika Wydra


W gamie Skin Vivo marki Biotherm znajdziemy kilka kosmetyków przeznaczonych do specjalistycznej pielęgnacji skóry. Są to kolejno: przeciwzmarszczkowe serum, krem do skóry normalnej i mieszanej, krem do skóry suchej, żel pod oczy i krem przeciwdziałający zmarszczkom na noc. Serię produktów rozpoznać można po srebrno – biało – czarnych i eleganckich opakowaniach. Jak działają poszczególne kosmetyki Skin Vivo od Biotherm?

Serum opóźniające oznaki starzenia się skóry zawiera między innymi czysty plankton cieplny i kwas salicylowy. To te składniki zapewniają wygładzenie i nawilżenie, złuszczają martwy naskórek i oczyszczają pory skóry. Cera staje się jędrna, rozjaśniona i młodsza i kilka lat. Serum nakłada się na twarz rano i/lub wieczorem, omijając okolice oczu.

Przeciwzmarszczkowy krem z serii Skin Vivo od Biotherm polecany jest do pielęgnacji skóry mieszanej i normalnej. Redukuje pierwsze oznaki starzenia się skóry, pomaga zachować odpowiednio wysoki poziom nawodnienia skóry, wspomaga odnowę komórkową. Krem aplikuje się na twarz, omijając okolice oczu. Krem zawiera cieplny plankton, krem i peptydy.

Nawilżenie skórze twarzy zapewnia krem do cery suchej. Dodatkowo produkt Skin Vivo tworzy lipidową barierę ochronną wokół cery, zapobiega łuszczeniu skóry i likwiduje suche skórki. Skład i aplikacja są takie same, jak w przypadku pozostałych kosmetyków.

Żel pod oczy wygładza zmarszczki, niweluje opuchnięcia i sińce pod oczami. Kosmetyk z serii Skin Vivo pomaga zwalczyć oznaki zmęczenia skóry. Dzięki perłom zawartym w składzie, żel wyrównuje koloryt cery, przyspiesza złuszczanie martwego naskórka oraz zapewnia skórze gładkość i miękkość.

Ostatni kosmetyk z serii Skin Vivo marki Biotherm pielęgnuje skórę w nocy; sprawia, że rankiem cera jest zregenerowana i wypoczęta. Krem redukuje przebarwienia, spłyca zmarszczki i ujednolica odcień skóry. Produkt zawiera czysty plankton termiczny – główny składnik większości kosmetyków Biotherm.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *